KAS IR GRAFOLOĢIJA?

Mēs visi bērnībā skolā mācījāmies rakstīt vienādus burtus, taču ir skaidrs, ka neviens neturpina rakstīt tieši tā, kā viņiem mācīja, un katra rokraksts izskatās citādāk. Faktiski, tiklīdz mēs iemācāmies un sākam rakstīt, mēs pakāpeniski mainām burtu formas un izmērus atbilstoši individuālajām rakstura īpašībām.

KĀPĒC TAS IR UNIKĀLI?

Iemesls ir tāds, ka mūsu personība ietekmē mūsu rokraksta attīstību pēc tam, kad mēs iemācījāmies rakstīt. Tas ir tāpēc, ka rokraksts ir mūsu psiholoģiskais portrets, kas ir izteikts ar simboliem uz lapas, un šie simboli ir tikpat unikāli kā mūsu pašu DNS.

Grafoloģija balstās uz principu, ka katra indivīda rokrakstam ir savs raksturs, un tas pilnībā ir saistīts ar rakstītāja personības unikalitāti.

Tātad tieši rakstītāja atšķirīgais rokraksts ļauj ekspertiem grafologiem ar vislielāko precizitāti novērtēt rakstītāja raksturu un iespējas.GRAFOLOĢIJAS IZMANTOŠANA

Vai jūs domājat, ka esat labs cilvēku pazinējs? Vai jums vienmēr ir bijusi taisnība? Vai arī dažreiz esat konstatējis, ka pirmais iespaids ir bijis nepareizs?

Patiesība ir tāda, ka iespaidi var būt maldinoši, bet rokraksts nekad nemelo. Rokraksts atklāj, kā cilvēks domā, jūtas un uzvedas. Tas parāda motivāciju un iezīmē rakstītāja uzvedības modeļus.

Grafoloģija analizē ne tikai uzvedību, bet arī zemapziņu. Tas padara grafoloģiju par ļoti spēcīgu rīku. Tāpēc rokraksta analīze ir ļoti efektīva visdažādākajās praktiskajās situācijās.

To var izmantot personības novērtēšanai jebkurā cilvēka darbības jomā, kur cilvēki mijiedarbojas. Tas ir ideāli piemērots, piemēram, šādās jomās:

Darbinieku atlasē, kur tas ir nenovērtējams palīgs, jo pieredzējis grafologs var izvēlēties labākos kandidātus un konsultēt par viņu piemērotību amatam.
Korporatīvās apmācības, kurās var izcelt personāla stiprās puses un atklāt vājās vietas, potenciālu un motivāciju.
Karjeras konsultācijas tiem, kuri meklē darbu vai vēlas to mainīt.
Uzņēmējdarbības un personisko attiecību saderības novērtējums.
Personības izaugsmei cilvēkiem, kuri vēlas sevi pilnveidot un justies komfortabli tādi, kādi viņi ir.
Ģimenēs, lai palīdzētu atrisināt delikātus jautājumus, kā arī veicinātu savstarpējo sapratni un saderību.
Vēsturiska profilēšana ģenealoģiem un biogrāfiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par mirušiem cilvēkiem.
Dokumentu pārbaude un tiesu ekspertīze, lai novērtētu viltojumus.

avots: https://www.britishgraphology.org/

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.