Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Ja neatradi savu jautājumu, droši atraksti man te

Vēlos savu rokraksta analīzi, kā tas notiek?

Lai saņemtu pilnu sava rokraksta analīzi, nepieciešams brīvā ikdienas rokrakstā uzrakstīt 5-7 teikumus, tekstu nobildēt un atsūtīt man uz watsappu. Lūgums uzrakstīt arī savu vārdu un uzvārdu. Nauda ir jāpārskaita uz kontaktu sadaļā norādīto kontu, mērķī norādot pakalpojumu. Vai pērkot pakalpojumu te.

Cik ilgi ir derīga rokraksta analīze?

Tā ir derīga aptuveni pusgadu pie nosacījuma, ka cilvēka dzīvē nav būtisku pārmaiņu. Ja ir būtiskas pārmaiņas vai cilvēks ar sevi aktīvi strādā, tad rokraksta izmaiņas būs ātrāk redzamas.

Kā notiek konsultācija un ko tur runājam?

Konsultācija tiks veikta Zoom pēc iepazīšanās ar rokraksta analīzi, kurā būšu norādījusi, ko ir iespējams mainīt vai pilnveidot, mainot dažu burtu rakstību. Konsultācijā izstāstīšu, kā tieši burti ir jāpārveido, kā arī būs iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Kas ir grafoterapija - darbs ar savu rokrakstu?

Strādāsim ar konkrētiem (1-3) burtiem, katru nedēļu trīs jauni papildus uzdevumi ātrākai mērķu sasniegšanai, kā arī iknedēļas video konsultācija un ikdienas komunikācija un atbalsts.

Kad ir izdevies izmainīt burtu, tad rezultātu var sagaidīt pēc aptuveni 2-3 mēnešiem.

Kāda ir cena?

Visas cenas pakalpojumiem ir pieejamas šeit.

Kā uzdāvināt rokraksta analīzi?

Var dāvināt jau gatavu analīzi, tad man vajadzēs cilvēka rokrakstu vai arī dāvanu karti. Par to informācija ir te.

Man ir dažādi rokraksti, kuru sūtīt?

Savu visikdienišķāko rokrakstu. Ja tiešām tādi ir vairāki, tad katru teikumu var rakstīt savā rokrakstā, es izstāstīšu atšķirību.

Cik ātri var saņemt rokraksta analīzi?

Analīze tiks veikta 2-3 nedēļu laikā.