Personāla atlase

Kandidāta psiholoģiskais portrets, stiprās un vājās puses darba vidē, talanti un potenciāls, vadības stils, spēja vadīt, spēja pārdot, spēja izpildīt uzdevumus. Komunikācijas prasmes, lojalitāte un diplomāta spējas. Klausīšanās prasmes un spēja argumentēt.

Komandas novērtēšana

Komandas un uzņēmuma stiprās un pilveidojamās sfēras, izpratne, kuri darbinieki un kāpēc var vai nevar sastrādāties. Darbinieku galvenā motivācija - attīstība, socializēšanās vai nauda, un daudz citas svarīgas sfēras.

Organizācijas psiholoģisko risku faktoru darba vidē novērtēšana

Cik daudz enerģijas ir darbiniekiem, cik augsts ir stresa līmenis, kāda ir motivācija, cik tuvu izdegšana.


Talantu medības

Darbinieku potenciāla atklāšana, izmantojot rokraksta analīzi un konsultāciju.


Darbinieka psiholoģiskais portrets

Darbinieka talanti, pilnveidojamās sfēras, piemērotākā karjeras attīstība. Cik piemērots ir vadošs darbs.Izglītojošas meistarklases 

Ideāls pasākums komandas saliedēšanai, attīstībai un izklaidei. Interesants veids, kā paskatīties uz sevi un citiem. Rokraksts nekad nemelo - svarīgi, ka darbinieki ir ar pietiekami augstu emocionālo inteliģenci, lai šīs zināšanas neizmantotu ļaunprātīgi.


Izklaides aktivitāte kooperatīvajos pasākumos

Perfekta izklaide - ātrās rokraksta analīzes.
Piemērotas gan vasaras komandas saliedēšanas pasākumos, gan Ziemassvētku svinīgajā pasākumā, gan uzņēmuma jubilejas pasākumos. Kā arī tā ir laba dāvana darbiniekiem.

Atsauksme_no_Eleving_group.pdf

VIP piedāvājums pārdošanas komandām


Uzzināt vairāk

Piesakies kontaktu sadaļā un vienosimies par vislabāko sadarbību!

PieteiktiesPirkumu grozs