Komanda

Esmu Irita Rozentāle - rokraksta analīzes speciāliste un SIA Rokraksti izveidotāja un dibinātāja. 

Rokraksta analīzi sāku apgūt 2017.gadā pie vienīgās Latvijā grafoloģes Anitas Milleres, joprojām to turpinu apgūt. Sākotnēji mērķis bija iemācīties lasīt rokrakstu priekš sevis, bija ļoti aizraujoši sevi iepazīt tieši ar rokraksta palīdzību. Pēc pāris gadiem sāku pievērsties arī citu cilvēku rokrakstiem un biju pārsteigta, ka ne tikai man šī joma šķiet interesanta un aizraujoša. 

Šobrīd ikdienas darbs ir saistīts ar rokraksta analīzēm, rokraksta korekciju, apmācību veidošanu, dalība uzņēmumu pasākumos, komandas saliedēšanas pasākumos, kuros saņemu labas atsauksmes

♥2022.gadā esmu veikusi vairāk kā 1300 rokraksta analīzes, novadījusi 20 meistarklases un piedalījusies 20 kooperatīvajos pasākumos. 

♥2023.gadā iestājos Kembridžas grafoloģijas skolā un turpinu apgūt grafoloģiju vēl padziļinātāk. Veiktas 1786 rokraksta analīzes, piedalījusies 59 kooperatīvos pasākumos. Šogad manu klientu lokam pievienojās Swedbank, Omniva, Latvijas Personāla vadītāju asociācija, Latvijas Valsts kanceleja, Rīgas Zooloģiskais dārzs un citi.

♥2024. gadā turpinu pilnveidoties, sadarboties ar uzņēmumiem un veidot savu grafologu komandu, kā arī mācīt jaunos grafologus. Veicu arī karjeras un sporta psiholoģijas konsultācijas, kā arī izdevu savu dzejas krājumu - Dvēseles lidojums, kurā ir apkopoti 30 gadu laikā uzrakstītie darbi. 

Esmu apguvusi psiholoģiju, padziļināti tieši biznesa un sporta psiholoģiju, darbs vienmēr bijis saistīts ar komunikāciju un cilvēkiem personāla vadības jomā. Mani aizrauj interesantas lietas, vietas un cilvēki. Jau vairāk ka desmit gadus spēlēju sieviešu hokeju. Lai pārvarētu bailes, esmu lēkusi ar izpletni. Dzīvi dzīvoju krāsaini un ar aizrautību un rokraksta analīze ir viena no iespējām. Ir lieliski cilvēkiem palīdzēt sevi labāk iepazīt un uzdrošināties paveikt lietas, par ko jau sen ir sapņojuši.

Droši sazinies ar mani, ja vēlies labāk iepazīt sevi un savu rokrakstu. Rokraksta analīzi veicu latviešu, krievu un angļu valodās.

Kontakti


Es, Laine Diržininka, katru dienu iejūtos ļoti dažādās lomās, piemēram, kā meita, sieva, mamma, draudzene un, protams, profesionālajā darbībā kā psihologs un rokraksta analīzes speciālists. Esmu sertificēts psihologs klīniskās un veselības psiholoģijas jomā un paralēli tam nodarbojos ar individuālo rokraksta analīzi. Mani aizrauj būšana kopā ar cilvēkiem, grāmatu lasīšana un ceļošana. Ar patiesu prieku sagatavošu arī Tavu rokraksta analīzi! Sadarbībā ar SIA Rokraksti sagatavoju rokraksta analīzes pdf formātā.
Es esmu Katrīna Cīrule - manā pieredzē ir 20 gadi uz profesionālās mūzikas skatuves.
Esmu sertificēts koučs (Baltic Coaching Centre -International Coaching Federation akrediēta programma) un strādāju ar uzņēmējiem, biznesa pārstāvjiem un pārdevēju grupām, vadu publiskās runas treniņus individuāli un grupās
Esmu lektore un online kursu autore ar 15 gadu pieredzi pedagoģijā un apmācību organizēšanā/ vadīšanā
+ Veicu uz neiropsiholoģijas bāzētu rokraksta analīzi.
Sadarbībā ar SIA Rokraksti piedalos kā grafologs korporatīvos un izklaides pasākumos, veicot ekspress rokraksta analīzes latviešu un angļu valodās.


Es esmu Iveta Rozentāle. Ikdienā strādāju kā žurnāliste savas pilsētas avīzē un kā sirds nodarbošanās ir būt par Dakteri Klaunu. Ļoti patīk fotografēt, kā arī iepriecināt cilvēkus ar karsto akmeņu masāžu. Irita ir mana vecākā māsa un viņas uzņēmējdarbībā atbalstu viņu ar administratīvo darbu grafoterapijas grupās, iemūžinu skaistās fotogrāfijās procesu, kā arī esmu apguvusi rokraksta analīzi, lai piedalītos pasākumos un veiktu ekspress rokraksta analīzes latviešu un angļu valodās. Sindija Šmiukše
Esmu būvinženiere, kura ikdienu pavada ar skaitļiem un rasējumiem, bet brīvajā laikā mana kaislība ir rokraksti. Padziļināti sāku apgūt rokraksta noslēpumus 2022.gadā. Biju pārsteigta, cik ļoti tas ir palīdzējis izprast pašai sevi un citus, tādēļ ar prieku veicu rokraksta analīzi pasākumos un individuāli!

Sadarbībā ar SIA Rokraksti piedalos kā grafologs korporatīvos un izklaides pasākumos, veicot ekspress rokraksta analīzes latviešu un angļu valodās.Vidaga Audrine. Korporatīvo klientu attiecību vadītāja. Sadarbībā ar SIA rokrakraksti sazinos ar korporatīvajiem klientiem, lai izstāstītu par sadarbības iespējām, kā grafoloģiju var lieliski izmantot gan izklaides pasākumos, gan izglītojošos pasākumos, gan arī komandas saliedēšanai.