Pakalpojumi

  • Pilna rokraksta analīze no 45 EUR

Pilna rokraksta analīze ietver - personības raksturojumu pēc rokraksta, stiprās un vājās puses, profesionālo komunikācijas stilu, privāto dzīvi, emocionālo stāvokli, partnerattiecības, ģimeni, attieksmi pret sevi un citiem, veselību un citus aspektus. 
Analīze balss ierakstā - 45 EUR
Analīze rakstiski PDF - 55 EUR


Pieteikties

.

  • Pilna rokraksta analīze + konsultācija attīstībai no 65 EUR

Papildus pilnai rokraksta analīzei saņemsi ieteikumus, pie kurām sfērām jāpiedomā, ko labāk attīstīt un ko nē, kā mainīt rokrakstu, lai sasniegtu vēlamo. Iemācīsies rakstīt burtus tā, lai sev palīdzētu, nevis kaitētu. Konsultācijas ilgums 30-45 minūtes.
Analīze balss ierakstā vai video zvana laikā - 65 EUR
Analīze rakstiski pdf - 75 EUR


Pieteikties

  • Konsultācija attīstībai pēc rokraksta analīzes 50 EUR

Esi saņēmis sava rokraksta analīzi un vēlies konsultāciju, bet neiegādājies to uzreiz. Piesakies konsultācijai vēlāk un es Tev izskaidrošu un parādīšu, kā rakstīt burtus, lai sasniegtu sev vēlamos rezultātus. Konsultācijas ilgums 30-45 minūtes. Biežāk strādāju Zoom, bet ir iespēja arī klātienē Rīgā.


Pieteikties

  • Pilna rokraksta analīze + konsultācija attīstībai + praktiskie uzdevumi 150 EUR

Papildus pilnai rokraksta analīzei un ieteikumiem, pie kurām sfērām jāpiedomā, ko labāk attīstīt un ko nē, kā mainīt rokrakstu, lai sasniegtu vēlamo, 3 nedēļas manā uzraudzībā pildīsi praktiskos uzdevumus rokraksta mainīšanā + pieeja iknedēļas online konsultācijai.  Konsultācijas ilgums 30-45 minūtes.
Rokraksta analīzi iespējams saņemt 3 veidos - rakstiski pdf, balss ierakstā vai online video pirmās konsultācijas laikā.

Te īss ieskats, kā tas notiek. Pieteikties

  • 3 nedēļu kurss darbam ar savu rokrakstu  105 EUR

Šim pakalpojumam var pieteikties jebkurš - gan pēc sava rokraksta analīzes, gan bez rokraksta analīzes. Strādāsim ar konkrētiem (1-3) burtiem, katru nedēļu trīs jauni papildus uzdevumi ātrākai mērķu sasniegšanai, kā arī iknedēļas video konsultācija un ikdienas komunikācija un atbalsts.


Pieteikties

  • Savstarpējo attiecību analīze no 50 EUR

Savstarpējo attiecību analīze, balstoties uz redzamo rokrakstā, ieteikumus attiecību uzlabošanai, galvenos klupšanas akmeņus, kur rodas nesaskaņas. Analizēt var jebkuras savstarpējās attiecības - gan pāriem, gan vecākiem un bērniem, gan brāļiem un māsām, gan kolēģiem u.c.
Analīze balss ierakstā - 50 eiro
Analīze rakstiski pdf - 60 eiro

Pieteikties

  • Rokraksta analīze pārim + savstarpējo attiecību analīze no 100 EUR

Papildus pilnai rokraksta analīzei katram no pāra saņemsi arī savstarpējo attiecību analīzi, balstoties uz redzamo rokrakstā, ieteikumus attiecību uzlabošanai, galvenos klupšanas akmeņus, kur rodas nesaskaņas un kā labāk saprast vienam otru.
Analīze balss ierakstā - 100 EUR
Analīze rakstiski PDF - 120 EUR

Pieteikties

  • Paraksta analīze no 25 EUR

Paraksts ir vizītkarte, kā mēs sevi parādām sabiedrībā. Paraksta analīze iekļauj gan šīs vizītkartes atšifrējumu, gan arī ieskatu cilvēka iekšējā pasaulē. Bet tā nav pilna sava rokraksta analīze. Papildus saņemsi ieteikumus sava paraksta uzlabošanai, ja tādi būs nepieciešami.

Analīze balss ierakstā - 25 EUR
Analīze rakstiski PDF - 30 EUR

Pieteikties


  • Dāvanu karte (summa pēc izvēles)

Lai iegādātos dāvanu karti, veiciet apmaksu uz mājaslapā norādīto kontu, mērķī norādot Dāvanu karte un pakalpojumu vai vērtību, kuru vēlaties dāvināt. Pēc apmaksas veikšanas, atsūtiet man e-pastu ar maksājuma uzdevumu un es atbildē nosūtīšu Dāvanu karti un instrukciju saņēmējam.

Pieteikties

  • Meistarklases un dalība dažādos pasākumos

Ir iespēja mani uzaicināt gan novadīt kādu meistarklasi, gan arī izklaidēt pasākuma dalībniekus kādā darba vai citā pasākumā.
Par izmaksām un laikiem vienojos ar katru individuāli. Ar prieku atbildēšu uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Pirkumu grozs