Par mani

Esmu Irita Rozentāle - rokraksta analīzes speciāliste. Rokraksta analīzi sāku apgūt 2017.gadā pie vienīgās Latvijā grafoloģes Anitas Milleres, joprojām to turpinu apgūt. Sākotnēji mērķis bija iemācīties lasīt rokrakstu priekš sevis, bija ļoti aizraujoši sevi iepazīt tieši ar rokraksta palīdzību. Pēc pāris gadiem sāku pievērsties arī citu cilvēku rokrakstiem un biju pārsteigta, ka ne tikai man šī joma šķiet interesanta un aizraujoša. 

Regulāri saņemu aicinājumus izanalizet rokrakstus, piedalīties pasākumā vai projektā, kuros saņemu labas atsauksmes

♥2022.gadā esmu veikusi vairāk kā 1300 rokraksta analīzes, novadījusi 20 meistarklases un piedalījusies 20 kooperatīvajos pasākumos. 

♥2023.gadā iestājos Kembridžas grafoloģijas skolā un turpinu apgūt grafoloģiju vēl padziļinātāk. Pirmajos astoņos gada mēnešos veiktas 1700 rokraksta analīzes, piedalījusies 19 kooperatīvos pasākumos. Šogad manu klientu lokam pievienojās Swedbank, Omniva, Latvijas Personāla vadītāju asociācija, Latvijas Valsts kanceleja un citi.

Esmu apguvusi psiholoģiju, padziļināti tieši biznesa un sporta psiholoģiju, darbs vienmēr bijis saistīts ar komunikāciju un cilvēkiem personāla vadības jomā. Mani aizrauj interesantas lietas, vietas un cilvēki. Jau vairāk ka desmit gadus spēlēju sieviešu hokeju, lai pārvarētu bailes, esmu lēkusi ar izpletni. Dzīvi dzīvoju krāsaini un ar aizrautību un rokraksta analīze ir viena no iespējām. Ir lieliski cilvēkiem palīdzēt sevi labāk iepazīt un uzdrošināties paveikt lietas, par ko jau sen ir sapņojuši.

Droši sazinies ar mani, ja vēlies labak iepazīt sevi un savu rokrakstu.

Kontakti

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.